Serwis opon Skarbimierz

Serwis opon

Wymiana i naprawa opon to usługa, której profesjonalne wykonanie jest bardzo ważne, dlatego posiadamy cały wachlarz usług serwisowych.

Jesteśmy serwisem opon mieszczącym się przy ulicy Topolowej w Skarbimierzu. Świadczymy usługi w zakresie wymiany opon na felgach stalowych i aluminiowych, zamontowanych na kołach bliźniaczych i pojedynczych. Wykonujemy wyważenie kół do samochodów ciężarowych przy użyciu precyzyjnego systemu mocowania koła do wyważarki, dzięki czemu koło przyjmuje takie mocowanie jak gdyby było dokręcone do auta. Dokonujemy napraw i wymiany w oponach osobowych, SUV/4x4, dostawczych, ciężarowych, OTR, rolniczych, przemysłowo-budowlanych oraz wielkogabarytowych.

Dlaczego my?

Transport, budownictwo, przemysł wydobywczy, czy rolnictwo to dziedziny, w których pojawiają się opony, a rozwiązania w nich stosowane, coraz bardziej wyspecjalizowane. Niezwykle silna konkurencja sprawia, iż każdy pragnie zredukować koszty eksploatacyjne swoich urządzeń, maszyn i pojazdów, których dużą składową stanowią opony. W obszarze eksploatacji ogumienia wymiernym wskaźnikiem efektywności jest właściwy dobór opon i rzeczywisty koszt przepracowania jednej motogodziny. Zależy on nie tylko od odpowiednich parametrów jakościowych i ceny opony, lecz wynika bezpośrednio z warunków eksploatacji i trybu pracy.

Aby te wszystkie parametry były zadowalające, oddajemy do Państwa dyspozycji ludzi, ich doświadczenie, kompetencje, czas oraz profesjonalny sprzęt.

Serdecznie zapraszamy